O nás

Ahojda,

Tento web je věnován hlavně ..... nebo moment, začneme od začátku. 

Jmenujeme se Verča Vašendová a Libor Plucnar a tento web jsme zhotovili především pro naše 3 čtyřnohé chlupáče - Luckyho, Faey a nový přírůstek border kolii Alizku. Více o nich naleznete v samostatných sekcích. No a teď k tomu hlavnímu, proč jsme jim udělali web? Především k tomu, abychom se s vámi mohli podělit o cenné rady ve výcviku štěněte od A -Z, dozvíte se zde veškeré naše poznatky, posuny kupředu, jak jsme toho docílili a vše kolem toho. Zaměříme se na výcvik, výchovu a případné úspěchy, ale  i neúspěchy naší fenečky border kolie Alizky, kterou jsme si 8.5. dovezli domů a tudíž nás čeká vše nové. Dále web funguje jako jakýsi "průřez" životem našich kočičáků, protože, kdo je nezná, neuvěří:-)

Proč zrovna BOC?

Toto plemeno nás již po dlouhou dobu okouzlovalo, chodili jsme na různé výstavy fotit, zjišťovali informace, komunikovali s novýma lidma ohledně BOC, četli různé knihy, články...a prostě najednou se 15.3.2013 po dlouhém hledání  v CHS Herding Breeze narodila naše vysněná fenečka Alizka. 

A co Lucky a Faey?

Lucky je britský kocourek mourované barvy, kterého máme od jeho čtyř týdnů. Je nedílnou součástí našeho života a je nám dobrým parťákem. Bere nás jako své "rodiče". Je to takový náš "zlobík":-D ,vždycky nás dokáže něčím překvapit.

Faey je kočička, kterou jsme si vzali z útulku Tibet v jejich dvou letech loni na jaře. Je to jemná kočička, která si k nám získala za tu dobu takovou důvěru, že funguje spíše jako pejsek. Je vždy a všude:-)

A proč NE výcvik koček?

...to je jednoduché...oni s námi již cvičí dlouho:-D

Více se dozvíte, když proklikáte po našem webu , kde vám o každém z nich něco více povím, najdete zde i fotky či videa.

 

Pěknej den přeji Verča, Libor a 12 tlapek:-D

Naše první pasení ovcí

Naše první pasení ovcí

15.2.2014

Zážitek s prvního setkání u oveček. Bylo to skvělé, vlohy se nezapřou:-) více

Fotografováni pro CHS Hamyfa

Fotografováni pro CHS Hamyfa

9.2.2014

Fotografování cca 4-týdenních štěňátek v CHS Hamyfa. Poprvé byli venku a poprvé papali granule. Jsou roztomilí. více