Kočky

LUCKY (britský kočičák)

alias Husa, Husinka, Ušanin, Stehýnko atd.

Kocoura Luckyho máme od jeho cca 4 týdnů. Nevybrali jsme si ho my, ale z koťátek v košíku jako jediný vyskočil, zadrápal se na mě a odmítal se pustit, takže bylo vymalováno. Ale jak to vlastně celé začalo?

Původně jsme měli v plánu si vzít kočičku holčičku, po pár dnech, co jsme měli tenkrát ještě Luckynku doma, jsme u veterinářky zjistili, že naše kočička je vlastně docela pořádný kocour:-)

Lucky je něco jako "miminko" , zvykl si na nás tak, že za náma chodí jako pejsek, mazlí se, tulí se a prakticky je právoplatným členem se vším všudy. 

Je mourované barvy s krásně zbarveným kožichem, velkýma očiskama a souměrnou hlavou.

Lucky už toho má hodně za sebou, jelikož si přál být asi "ptáčkem" tak už si ten "náš trouba" jak mu říkáme stihl 2 krát zlomit nohu, naštěstí už nic nejde ani poznat a taky přežil požár sám doma...je to prostě takové štísko, prostě Lucky:-)

Nedokážeme si představit, že by nebyl všude s náma.

FAEY ( z útulku Tibet)

alias Mufla, Fefi, Fifi a Tichošlápek a Uflufluflamufluflufla:-)

Fejinka nás okouzlila v útulku Tibet, delší dobu jsme se rozhodovali, zda si ji k Luckymu pořídit, měli jsme strach, aby nežárlil. A tak jsme si ji vzali jednou na víkend a hned bylo jasné, že už u nás holčička zůstane. S Luckym se z nich stali "sourozenci", velice pěkně si spolu hrají, lumpačí a vycházejí. Fejda je klidná, ale hravá kočička, která byla od koťátka v útulku a jde vidět, že nyní to vše dohání.

Je to drobná černobílá kočička s nádherným kožichem.

Společně jsme k sobě našli důvěru a Fejda už bez nás nedá ani ránu. Je vždy a všude. Potřebuje mít nad vším dohled, kam jdem, co děláme atd.

Je to prostě další právoplatný člen:-)

Naše první pasení ovcí

Naše první pasení ovcí

15.2.2014

Zážitek s prvního setkání u oveček. Bylo to skvělé, vlohy se nezapřou:-) více

Fotografováni pro CHS Hamyfa

Fotografováni pro CHS Hamyfa

9.2.2014

Fotografování cca 4-týdenních štěňátek v CHS Hamyfa. Poprvé byli venku a poprvé papali granule. Jsou roztomilí. více